Moda 2021, jakie trendy przed nami?

moda 2021

Kończymy rok 2020 z cudownymi trendami modowymi wracającymi do lat 90, w których króluje estetyka bieli i beżu, luźny styl oraz bojowy but. Zatem jakie trendy czekają nas w 2021 roku?


Przyszły rok będzie to najpewniej kontynuacja potęgi kobiecości w modzie, czyli kobiecy „power look”. Garnitury, szerokie ramiona, oversize’owe marynarki- tego możemy się spodziewać na pewno. Moda na elementy męskości w modzie damskiej dodają kobietom wyrazistości. Szerokie ramiona i podkreślona talia dodaje uroku stylizacji. Takie kreacje oraz marynarki zaliczały się wcześniej do bardziej galowego stylu, jednak teraz wkraczają w naszą codzienność, gdyż można się ubierać luźno a przy tym szykownie.

Sweterkowa kamizelka powraca i jest jesiennym hitem wśród młodzieży

Najczęściej noszone są stonowane kolory, jak biel połączona z beże, z kolorem czarnym, butelkowym zielonym. Na wiosnę jednak, zobaczymy sweterkowe kamizelki w odmienionej formie. Żywe kolory połączone z białą koszulą idealnie zgrają się ze słoneczną, wiosenną pogodą. Dominować będą kolory bladego różu, niebieskiego oraz jasny zielony. Pozostając w temacie swetrów wrócą również nieśmiertelne kardigany, te jednak pozostaną w barwach jasnych oraz brązów.

Spodnie

W tym temacie nadchodzi rewolucja. Żegnamy wąskie, opinające spodnie bez żadnego wyrazu. Do łask wracają szerokie spodnie i dzwony w najróżniejszych kolorach i wzorach. Również stan spodni się zmienia, coraz chętniej nosimy biodrówki. Wnioskować można, że w roku 2021 przeniesiemy się do czasów 2001.

Skóra zdominowała już jesień i zimę i powróci na początku nowego roku. Skórzane koszule, kurtki, spodnie i dodatki. Materiał ten pozwala tworzyć całkowicie nowe kształty ubrań, dlatego tak futurystyczny styl przyciąga miłośników mody.

Jakich kolorów dominujących się spodziewać? Odpowiedź to czarnego i czerwonego. Klasyczny czarny jest zawsze dobrym i eleganckim rozwiązaniem, za to odważny czerwony kolor, to nowy czarny. Będzie to odcień noszony tak samo w klasycznych sukniach jak i w ekstrawaganckich kreacjach. Jeżeli chodzi o codzienny styl to na wiosnę przyjdzie dużo pasteli, które zawładną modą.

Oversize nadal będzie górował w trendach. Na wybiegach można było zobaczyć duże koszule, kurtki czy płaszcze. Tyczy się to za równo eleganckich białych koszul, jak i okryć wierzchnich stylizowanych na oversizowe koszule w kratę. Takie szerokie ubrania sprawdzą się świetnie w ciemnych kolorach: odcienie czerni, czerwieni i zieleni, oraz beżu- ten kolor nadal będzie górował.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz