Dodatki – co jest teraz modne?

dodatki

Srebro i złoto to kolory, które z kręgu modowego nie znikną. Są wieczne żywe i z roku na rok zachwycamy się tymi kolorami w różnej postaci. Kolory ubrań, butów i dodatków- w tym najbardziej istotna biżuteria. To ona właśnie „dodaje kropkę nad i” w naszej stylizacji. Oto lista modnych dodatków, które wejdą z nami do 2021 roku.

Srebro

Unikalny kolor, pasujący niemal do każdej kreacji i nadaje jej charakter. W tym roku widzieliśmy pokaz modnych łańcuchów na szyję oraz w formie bransoletek. Taki dodatek świetnie sprawdza się do oversizowych t-shirtów, bluz czy koszul. Również delikatne łańcuszki i kobiece pierścionki mogliśmy obserwować w tym roku, jednak w 2021 moda kieruje nas w bardziej odważne i agresywne kreację, co tyczy się również biżuterii, która staje się coraz bardziej wyraźna. Hitem stały się męskie pierścionki i sygnety, które powróciły do łask po latach. Srebro idealnie komponuję się samo ze sobą, dlatego noszenie kilku srebrnych, masywnych pierścieni na dłoni jest trendem.

Złoto

Klasyczny kolor dodający każdej stylizacji uroku i szyku. Powoduje, że kreacja sprawia wrażenie bardziej przemyślanej i dopasowanej. Złoto, tak samo jak srebro, jest wiecznie żywe i na topie. Tutaj również górują łańcuchy oraz masywne pierścienie, jednak tak tu, tak samo modne są delikatne dodatki. Małe kolczyki i delikatne łańcuszki są idealnym połączeniem nawet do codzienne, bardziej luźnego stylu.

Nakrycia głowy

W tym roku przyszła moda na okrycia głowy. Bucket- tę czapkę będziemy mogli podziwiać przez kolejny sezon wiosna/lato 2021. Najróżniejsze kolory, fasony, wzory i materiały. Bucket to idealne dopełnienie codziennej, sportowej stylizacji. Podobnie jak chusta, która stała się nową czapką, jest świetnym dodatkiem do luźnej stylizacji, jak i również do eleganckiego wieczorowego wyjścia w sukni. Dodatki te świetnie prezentują się z ciemnymi okularami.

Opaski

Kolorowe, duże, małe, welurowe opaski na głowę to idealny dodatek do dziewczęcego, choć oczywiście nie tylko, stylu. Akcent ten, zwłaszcza kolorystycznie pozwoli ożywić nie tylko nasze ubrania, ale i twarz, dodając jej wyrazu.

Torebki

Małe torebki typu baguette stały absolutnym hitem w tym sezonie. Erę owych torebek zapoczątkował powrót kultowej torebki Diora „saddle”. Dziś możemy oglądać najróżniejsze modele, kolory i faktury tego dodatku. Tak samo jak swoją formę zmieniły nieśmiertelne nerki, czyli „shoulder bag”. Pożegnaliśmy ponure, jednokolorowe nerki, a przywitaliśmy rewolucję koloru i pomysłowości. Na rynku dostępne są shoulder bagi z przeróżnymi haftami, można nawet w pomysłowy sposób zrobić custom swojej starej torebki bądź nerki i nadać jej nowe życie.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz