Platformy Internetowe do robienia zakupów zdobywające popularność

platformy internetowe

Kupowanie rzeczy w Internecie staje się coraz bardziej powszechną formą robienia zakupów, zwłaszcza w czasach pandemii. Warto zatem dokładniej przyjrzeć się stronom, na których kupujemy oraz znać prawa konsumencie. Oto najbardziej popularne zakupowe strony internetowe wśród internautów:

Zalando

Jest to platforma, która gwarantuje nam przede wszystkim jakość produktów. Firma w swojej ofercie przedstawia rzeczy od tańszych ubrań, akcesoriów z sieciówki do rzeczy droższych, markowych. Klient ma pewność, że zakupione rzeczy są nowe i oryginalne. Strona jest przejrzysta, co sprawia, że z większą przyjemnością klient ogląda oferowane produkty i z łatwością, za pomocą filtrów może wybrać właśnie taki, którego potrzebuje. Strona często oferuje rzeczy w promocyjnych cenach, a w Internecie znaleźć można okazyjne kody promocyjne. Jeżeli szukasz chociażby ubrań znanych marek w okazyjnej cenie, to Zalando oferuje osobą stronę bądź aplikację tylko z ofertami promocyjnymi- Zalando Lounge. Przesyłka jest darmowa tak samo jak zwrot towaru. Strona ta cieszy się popularnością i dobrą renomą.

Shein

W ostatnich miesiącach można zauważyć rosnącą popularność azjatyckiej strony Shein, która oferuje ubrania w bardzo przystępnej cenie. W internecie, głównie wśród młodych ludzi strona ta wzbudziła ogromne zainteresowanie i możemy oglądać na różnych platformach, czy to Instagramie lub YouTube;ie, haule ze sklepu. Jeżeli chodzi o jakość ubrać to są to rzeczy wykonane dosyć dobrze, jednak ze względu na pochodzenie ubrań, nie jest to reguła, a w zasadzie mogą zdarzyć się rzeczy, które będą swoją jakością i wykonaniem niezbyt dobre. Więc skąd ta popularność? Wzięła się głównie stąd, iż strona oferuje ubrania, które górują w trendach modowych, w przystępnej cenie. Młodzi ludzie nie zawsze mają wystarczająco pieniędzy na droższe ubrania bądź po prostu chcą się ubrać dobrze nie wydając fortuny i dlatego decydują się na zakupy w shein. Znaleźć na stronie możemy modne teraz bawełniane kurtki stylizowane na koszule w kratę, ubrania w stylu oversize czy duże buty na platformach. To co przyciąga wiele osób, to szeroki wybór, dzięki któremu każdy może znaleźć coś w swoim stylu nie przepłacając. Darmowa przesyłka zaczyna się od 119 zł, a przesyłki docierają do klientów w ciągu od tygodnia do dwóch, trzech tygodni, w zależności od wielkości paczki. Czy warto robić zakupy na takich stronach? Jeżeli nie lubisz przepłacać i masz wystarczającą cierpliwość, to dlaczego nie, jednak każdy niech sam oceni czy na pewno warto.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz