Sposoby na piękne rzęsy

piekne rzesy

Co zrobić by mieć piękne, długie rzęsy jak z filmu? Zacznijmy od tego co niszczy nasze rzęsy. Przede wszystkim zła dieta, to ona głównie wpływa na nasz wygląd i samopoczucie, także na poszczególne elementy w naszym ciele. Warto zadbać, aby to co jemy, wróciło do nas i pomogło radzić nam z niedoskonałościami.

Stres, to kolejna rzecz, która wpływa źle na nasze zdrowie i wygląd. Ograniczenie zbędnych nerwów przyniesie spokój naszej głowie jak i poprawi aparycję. Dobrym sposobem na radzenie sobie ze stresem są ziołowe herbaty, które w naturalny sposób pomagają nam odpocząć i wyciszyć się. Jednak co zrobić, gdy chcemy znacząco poprawić wygląd naszych rzęs? Oto kilka sposobów, które sprawią, że twoje rzęsy staną się piękniejsze:

Naturalne sposoby

Najlepiej zacząć od dobroci matki natury, które na pewno nie zaszkodzą naszemu organizmowi. Do porostu włosów i poprawy ich kondycji poleca się olejek rycynowy, który nie tylko wzmocni włosy, ale zbuduje naturalną barierę ochronną. W dodatku pobudzi włoski do porostu i znacznie wydłuży istniejące już. Olejek ten najlepiej nakładać specjalną szczoteczką do czesania rzęs, na noc, najlepiej co 2-3 dni przez cały miesiąc i obserwować efekty.

Oliwa z oliwek to kolejny produkt, który przyniesie nam wiele korzyści. Działa odbudowująco na włosy i sprawia, że stają się one silniejsze. Oliwę nakłada się w takim samym odstępie czasu jak olejek rycynowy, trzeba jednak uważać, by ta nie dostała się do oka.

Wazelina dobrze nawilży nasze włoski, które staną się gęstsze i mocniejsze.

Odżywki do rzęs

Jeżeli naturalne próby ratowania rzęs nie przynoszą efektów, pozostają do wybory liczne odżywki do rzęs. Na rynku jest masa odżywek na bazie naturalnych składników, ale również takich, które mogą zaburzyć naszą naturalną barierę ochronną. Unikaj takich produktów, które mają w swoim składzie zbyt dużo chemicznych substancji. A oto najbardziej polecane odżywki przez kobiety:
Odżywka do rzęs EleverLash. Posiada nowoczesną formułę pobudzającą cebulki do porostu przez co włosy po 4 tygodniach znacznie się wydłużają. Jest to produkt, który podbił serca i rzęsy kobiet. Koszt takiego produktu to 139 zł.
Miralash serum na wzrost rzęs. Produkt ten zagęszczą włoski i sprawia, że wyglądają na znacznie ciemniejsze. Koszt to 149 zł.
Serum przyspieszające wzrost rzęs Long 4 Lashes. Odżywka ta w swoim składzie zawiera kwas hialuronowy, dzięki czemu rzęsy są wygładzone i nawilżone. Ma w sobie również witaminę B5, która wpływa odżywczo na włoski. Produkt ten jest z niższej półki cenowej, bo kosztuje 39,99 zł, jednak jest również polecanym produktem wśród kobiet.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz