Święta 2020 – co kupić pod choinkę?

prezent na swieta

Świąteczne przygotowania już za pasem, tak samo jak zakupowa gorączka, bo nie ma przecież nic lepszego jak dawanie prezentów. Jak sprawić, by swoim prezentem zadowolić bliskich? Oto lista kilku produktów, które z łatwością można dopasować do różnych zainteresowań.

Monopoly – ponadczasowy klasyk

Na pewno wśród waszych znajomych lub bliskich znajdzie się osoba kochająca dobrą zabawę i gry planszowe. A więc klasyka wśród gier – Monopoly. Plusem tych gier jest ich mnogość oraz różnorodność. Dla fanów Star Wars proponuję edycję Monopoly: Star Wars – Mandalorian – The Child z popularnym bohaterem „Baby Yoda”. Gra proponuje poruszanie się po planszy jako Baby Yoda, możesz kupować, sprzedawać kryjówki, wykonywać polecenia z kart Kamton oraz krążka gończego a ostatni zawodnik w grze, wygrywa! Znajdzie się coś również dla fanów innego rodzaju kina. Monopoly: przyjaciele. Już teraz możesz przenieść się do kultowego serialu „Friends” i w raz z paczką przyjaciół zmierzyć się w rozgrywce. Poruszaj się pionkami z różnymi kształtami i zgadnij, który pionek odwzorowuje jednego z szóstki przyjaciół.
Monopoly oferuje nam różnego rodzaju gry, najbardziej polecane to: Monopoly dla pechowców, Monopoly edycja specjalna, Monopoly James Bond 007, Monopoly Queen, Monopoly The Godfather, Monopoly The Big Bang Theory i wiele, wiele innych.

Kosmetyki i akcesoria do makijażu

Zatrzymajmy się na chwilę w kategorii makijażowej, która może wielu zainteresować. Najlepszym prezentem dla osoby, która interesuję się mniej lub więcej makijażem jest na pewno dobre lusterko. Jest to podstawa w wykonaniu dobrego make-upu. Zacznijmy od najtańszej półki cenowej:
39,99 zł lub taniej dostaniemy lusterko podświetlane światłem LED. Będzie to produkt, który zadowoli przeciętną, bądź przeciętnego użytkownika makijażu. Lusterka takie mają jedną, istotną wadę- są dość niskie, jednak światło, które dają powinni być wystarczające by móc spokojnie się pomalować. Urządzenia takie najczęściej posiadają wejście na baterie.
Od 40 zł do 109,99 to już trochę bardziej profesjonalne sprzęty, jednak wykonanie i materiały z jakich są zrobione mogą nie być tak solidne jak produkty droższe.
Od 101 zł i w górę to produkty wyższej jakości, można ustawiać natężenie światła, posiadają eleganckie wykończenia oraz kabel do ładowania. Moc pracy takiego urządzenia to przeciętnie 7 godzin.

Odrobina natury

Teraz coś dla fanów ekologii i delikatnego, spokojne życia. Świetny pomysłem będzie sprezentowanie nawilżacza powietrza oraz naturalnych olejków. Taka aromaterapia pozwoli na zrelaksowanie się oraz będzie to przyjemna zabawa zapachami. Polecanym nawilżaczem powietrza jest mały xiaomi, zawiera on dwa warianty kolorowe- biały i różowy, jednak na rynku jest dostępna cała masa sprzętów tego typu.

Dodam jeszcze kilka uniwersalnych pomysłów na prezenty: olejki CBD sprawdzą się nawet dla osoby, która z produktami tego typu nie miała wcześniej styczności. Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, buzi czy włosów to idealny prezent dla osób dobrze żyjących z ekologią, ale i nie tylko. Roślina- idealna dla każdego, jest miłym akcentem wystroju w domu. Można wybrać taką, by była łatwa w pielęgnacji.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz