Jak zacząć wspierać polskie marki?

wspieranie marek

Szukając ubrań, dodatków czy kosmetyków warto zwrócić uwagę na kraj pochodzenie produktów i zainteresować się tym, co w swojej ofercie posiada nasz kraj. W Polsce mamy dużo projektantów, nawet osób prywatnych, które przerabiają rzeczy, bądź tworzą zupełnie nowe.


Ubrania i dodatki to produkty, które cieszą się największą popularnością

@zona_johna (Instagram) czyli Aleksandra Rałowska to założycielka marki „żona Johna”. W ofercie sklepu dostaniemy przeróżne dodatku jakopaski do włosów czy gumki scrunchies, które wykonane są z pościeli z „drugiej ręki”, a cały dochód zostaje przeznaczony na rzecz stowarzyszenia „Dla Ziemi” prowadzącego sklep charytatywny „Rzeczy drugie”. Dostępne są również różnego rodzaju oryginalne sukienki, bluzki oraz spodnie wykonane ze starannością z dobrego materiału. Rzeczy są prześliczne i na pewno zainteresują osoby wspierające ekologię oraz modę.

@misslibertevarsovie (Instagram) to polska marka, która swoimi projektami wspiera ideę kobiecości łącząc wygodę i zmysłowość. Jest to producent bielizny odznaczający się odwagą i miłością do kobiet silnych, naturalnych oraz wolnych. W ich ofercie znaleźć można komplety bielizny, szlafroki czy dodatki. Wszystko wykonane z dobrych materiałów oraz z pamięcią o najdrobniejszych detalach. To co najpiękniejsze w marce Miss Liberté to idea, która stoi za dostępnymi produktami. Zakupy można zrobić przez stronę internetową oraz stacjonarnie w Wraszawie przy ul. Flory 7/3.

@plispliz (Instagram) czyli marka stworzona dla miłośników rowerów oraz spódnic. Jest to połączenie wygodnych spodenek i kobiecej spódnicy. Spódnice mają piękne, różnorodne wzory oraz różne długości do wyboru. Ciekawą opcją jest możliwość przetestowania produktu, ponieważ długość midi może być problematyczna, jeżeli tylne koło roweru pozostaje odsłonięta. Testowe plisy po 7 dniach od otrzymania przesyłki trzeba odesłać. Spódnice jest to szykowne rozwiązanie dla miłośników przejażdżek rowerowych, ale oczywiście nie tylko, jest to wygodny i elegancki rodzaj odzieży.

@bizuteriaztalerzy (Instagram) to rodzaj oryginalnej biżuterii produkowanej z talerzy! Założycielka marki studiowała rzeźbę i może pochwalić się cudownymi projektami, będącymi także świetnym pomysłem na prezent. Jest to bezpieczna biżuteria, której kanty są oszlifowane i dodatkowo polakierowane połączone niekiedy ze srebrnymi sztyftami. Warto zaznaczyć, że są to przedmioty unikatowe i wyjątkowe, wykonane ze starannością.

Warto wspierać polskie marki, które prezentują nie tylko przepiękne produkty dobrej jakości, lecz także jakąś ideę.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz