Kabat – polska jakość i gwarancja niezawodności

polski firmy

Klienci mają wybór między produktami pochodzącymi od producentów zagranicznych i krajowych, często wybierają tę pierwszą opcję. Czym jest to spowodowane? W dalszym ciągu są to naleciałości przeszłości, gdy asortyment sygnowany logotypami importowanych marek kojarzony był z zachodnią jakością. Niemniej jednak marka Kabat to najlepszy dowód na to, że produkty pochodzące z Polski są nie tylko równej jakości, ale wielokrotnie gwarantują dużo precyzyjniejsze wykonanie w atrakcyjniejszej cenie. Przekonaj się o tym na własne oczy i sprawdź, co mamy do powiedzenia w poniższym materiale.

Kabat – Co to za marka?

Firma Kabat powstała w 1983 roku i zajmuje się ona produkcją opon oraz dętek. Jej produkty są wykorzystane w większości przypadków w maszynach rolniczo-budowlanych lub przemysłowych, co świadczy o bardzo szerokiej ofercie produktowej.

Kabat jest producentem, który wielokrotnie udowadniał, że jakość produkcji oferowanego asortymentu stawiana jest na pierwszym miejscu priorytetów. Świadczyć o tym może m.in. fakt, że Kabat może pochwalić się wieloma certyfikatami, które są niepodważalnym dowodem, że ich produkty przeszły szczegółową selekcję i badania pod kątem wytrzymałości i funkcjonalności w niezależnych laboratoriach.

Szczegółowe kontrole gwarancją zadowolenia – Poznaj Kabat

Firma położyła ogromny nacisk na regularne badania i kontrole względem każdego procesu odbywającego się w firmie – niezależnie od tego, który jest to etap powstania produktów. Pracownicy techniczni mają określone odgórnie procedury związane z opracowaniem samokontroli, co ma maksymalizować zarówno efektywność procesu produkcyjnego, jak i wyeliminowanie wszelkich niedoskonałości. Do takiego działania zaliczamy m.in.:

  • badania laboratoryjne mieszanek i wyrobów (na podstawie którego wystawiane jest świadectwo jakości stanowiące potwierdzenie spełnienia określonych wymagań),

  • kontrolę zgodności półwyrobów z dokumentacją technologiczną (informacje nadzorowane są przez system, który dokonuje precyzyjnej analizy zgodności standardów z wynikiem),

  • kontrolę jakości dętek i wyrobów formowych (proces realizowany jest na podstawie oględzin ręcznych, co eliminuje wszelki margines błędu. Co więcej, każdy produkt pochodzący z linii produkcyjnej firmy Kabat przechodzi tak szczegółową weryfikację).

Chcesz mieć pewność, że wybrane produkty Kabat spełnią Twoje wymagania? Skorzystaj z produktów dostępnych w ofercie https://esklep.pesta.com.pl/producers/kabat. Znajdziesz tam wszystko, czego możesz potrzebować do realizacji swojego celu, a w razie potrzeby możesz liczyć na kompleksowe wsparcie profesjonalnego zespołu pracowników. Sprawdź już teraz, jak wiele propozycji czeka na Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz