Otwiera się Couture – największy salon ślubny w Białymstoku

nowy butik

Dwieście metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej i sprzedażowej, a do tego niemal drugie tyle, przeznaczone na magazyn i pomieszczenia krawcowych. Najlepsze modele sukni ślubnych, wieczorowych oraz garnitury i wszelkie niezbędne dodatki – to wszystko znajdzie się w salonie mody Couture, który zostanie otwarty we wtorek 12 sierpnia. Będzie to zarazem największy salon ślubny w stolicy podlaskiego.

Jak mówi menedżerka, Patrycja Sobolewska, sklep łączy w sobie funkcje salonu ślubnego z modą wieczorową dedykowaną dla kobiet i mężczyzn.

– Do dyspozycji naszych klientów oddajemy najlepsze propozycje sukni ślubnych i wyjątkowo eleganckich sukni wieczorowych. Oprócz tego, salon będzie też miejscem dla panów ceniących styl. Z myślą o nich w naszej ofercie znajdą się garnitury, fraki, smokingi, koszule i dodatki: paski, krawaty czy buty. Słowem wszystko, czego obdarzona dobrym gustem para potrzebuje do tego, aby szykownie ubrać się czy to na wesele, czy na bankiet – mówi.

Otwarcie największego salonu ślubnego w Białymstoku zaplanowano na wtorek, 12 sierpnia, dokładnie w samo południe

Oprócz promocji, jakie zwykle towarzyszą tego rodzaju przedsięwzięciom, pierwsi klienci salonu mogą liczyć na szereg dodatkowych atrakcji. Wśród nich, bez wątpienia największą będzie możliwość wykonania próbnego makijażu, który stworzy Marta Gąska – jedna z najlepszych makijażystek w Polsce. Na swoim koncie ma współpracę z największymi gwiazdami kina i estrady min: Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, Małgorzatą Foremniak, Małgorzatą Sochą. Dzięki współpracy z wytwórnią Sony / Magic Records miała zaszczyt pracować z takimi gwiazdami jak Sting, Melanie C, Kate Ryan.

Dodatkowo, każdy kto odwiedzi salon w dniu otwarcia może liczyć na voucher o wartości 100 zł oraz weźmie udział w losowaniu trzech voucherów o wartości 500 zł każdy. Co ciekawe, dzięki nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Walki z Rakiem, które działa przy Białostockim Centrum Onkologii, 5% dochodu pochodzącego ze sprzedaży produktów w tym dniu trafi na konto tej organizacji.

Salon „Couture” – ul. Lipowa 12 w Białymstoku. Otwarcie we wtorek 12 sierpnia o godzinie 12.00.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz