Premiera pierwszej „tiktok-owej” marki kosmetycznej w Polsce- Stars from The Star

kosmetyki

W środę 28.09.2021r na TikToku oraz w Drogeriach Rossmann w całej Polsce odbyła się premiera nowej, influencerskiej marki gwiezdnych kosmetyków do świadomej pielęgnacji włosów i ciała Stars from The Stars. Uruchomiony został sklep internetowy https://starsfromthestars.pl/, a pierwsze produkty są już też dostępne w sieci drogerii Rossmann. W najbliższych tygodniach rusza duża kampania marketingowa marki we współpracy z najpopularniejszymi gwiazdami TikToka.

Kosmetyki Stars from the stars, to prawdziwe Gwiazdy Pielęgnacji współtworzone przez największe Gwiazdy Internetu! W każdym sezonie nieziemską naturalną pielęgnację tworzy i promuje ponad 100 influencerów. Stars from the Stars to wszechświat dbania o siebie w duchu body positive, akceptacji i dobrej zabawy w towarzystwie największych gwiazd. To nowa, księżycowa przestrzeń, w której każdy może zostać gwiazdą! To kosmiczna planeta, na której poznajemy tajniki świadomej, naturalnej pielęgnacji na wyciągnięcie ręki.-mówi brand manager Stars from the Stars Paulina Dębek-Smolińska

Marka posiada w ofercie produkty do pielęgnacji włosów zgodnej z zasadami równowagi PEH, OMO i podziałem na porowatość włosa. W linii znajdziemy również produkty do stylizacji fal i loków, a także kosmetyki do pielęgnacji ciała. Wszystkie formuły są wegańskie i oparte na naturalnych ekstraktach i olejkach.

Produkty zostały tak przygotowane, aby tworzyły zestawy do świadomej pielęgnacji

Serię tworzy sześć produktów adresowanych do różnych rodzajów i potrzeb włosów: Aurora Shine Serum na końcówki bezsilikonowe, Cosmic Volume Szampon oczyszczający do skóry, Galaxy Co-Wash Odżywka do mycia skóry głowy, Emollient Planet Odżywka emolientowa, Humectant Planet Odżywka humektantowa, Protein Planet Odżywka proteinowa.  Dwa produkty do stylizacji włosów: Nebula Waves Żel do stylizacji fal i loków i Nebula Waves Aktywator skrętu bez spłukiwania, a także specjalne kosmetyki do pielęgnacji ciała: Shooting Star Rozświetlający Olejek do ciała z drobinkami, Universe Balm Odżywczo-rozświetlający balsam do ciała.

Partnerem marketingowym Stars from the Stars jest Tik Tok, a sama Platforma wiodącym kanałem budowania wizerunku marki.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz