„Mikołajkowa metamorfoza” w Galerii Krakowskiej

Mikolajkowa metamorfoza

Nadchodzi czas, w którym wiele osób myśli o prezentach świątecznych dla najbliższych. A gdyby tak zrobić prezent… sobie? W Galerii Krakowskiej trwa „Mikołajkowa metamorfoza”. Do 29 listopada zarówno panie, jak i panowie mogą przesyłać zgłoszenia, wygrać udział w akcji i odmienić swój wygląd pod okiem profesjonalistów – nie tylko na święta.

Każdy czasem potrzebuje zmiany – a czy można dostać lepszy prezent od Mikołaja niż nową wersję siebie?

W Galerii Krakowskiej trwa akcja, dzięki której można przeżyć niesamowitą przygodę i zaskoczyć bliskich na święta. Do „Mikołajkowej metamorfozy” może zgłosić się każda pełnoletnia osoba, aplikując przez stronę www.mikolajkowa-metamorfoza.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć aktualne zdjęcie oraz uzasadnić chęć udziału w akcji. Nagrodą będzie całkowita zmiana wizerunku: dla kobiety 2000 zł na zakupy w Galerii Krakowskiej pod okiem stylistki Goshy Kusper, nowa fryzura od salonu Simply Fine, make-up wykonany przez makijażystę marki Inglot, manicure od ManiPedi oraz profesjonalna sesja zdjęciowa. Na mężczyznę czekają równie atrakcyjne nagrody, a wśród nich 2000 zł na zakupy z Goshą Kusper, wizyta w salonie Simply Fine oraz sesja zdjęciowa.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 listopada, a efekty metamorfozy zostaną zaprezentowane 6 grudnia na facebookowym profilu Galerii Krakowskiej.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz