Fielmann po modernizacji ponownie otwiera butik w Galerii Dominikańskiej

nowy butik

W czwartek, 10 grudnia 2020 roku niemiecki lider rynku optycznego ponownie otworzył wrocławski salon w Galerii Dominikańskiej przy Placu Dominikańskim 3. W lokalu został przeprowadzony gruntowny remont, aby zaoferować klientom jeszcze bardziej komfortowe i przyjazne miejsce, w którym mogą skorzystać z eksperckiej pomocy w doborze okularów i soczewek kontaktowych.

Fielmann nieustannie inwestuje w rozwój sieci salonów optycznych. Po niedawnym otwarciu trzeciego salonu w Poznaniu, marka ponownie zaprasza klientów do odwiedzenia wrocławskiego butiku. Od 10 grudnia 2020 roku mieszkańcy Wrocławia mogą znowu, już w odświeżonej przestrzeni butiku uzyskać profesjonalne doradztwo i kupić idealnie dopasowane okulary.

Fielmann to symbol mody okularowej w korzystnych cenach. W każdym z salonów sieci dostępny jest szeroki wybór zarówno opraw do szkieł korekcyjnych jak również okularów przeciwsłonecznych, a także akcesoriów oraz soczewek kontaktowych wysokiej jakości. W ofercie butiku znajdują się produkty znanych na całym świecie projektantów okularów oraz z kolekcji Fielmann.

W każdym z butików w doborze odpowiednich szkieł pomagają eksperci marki Fielmann, którzy zapewniają klientom bezpłatne przeprowadzenie badania wzroku z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Ponadto można skorzystać z ich wsparcia w doborze opraw odpowiednich do kształtu i rysów twarzy, fryzury i preferencji klientów.

Chcemy, aby klienci salonów Fielmann czuli się u nas zawsze komfortowo, nie tylko ze względu na wysokie standardy higieniczne w naszych butikach, ale również ze względu na przyjazną i elegancką przestrzeń.  Dlatego tym bardziej się cieszę, że możemy ponownie zaprosić mieszkańców Wrocławia do naszego salonu, w którym będą mogli skorzystać z profesjonalnych usług optycznych. – mówi Dariusz Sądowski, Dyrektor Generalny.

Wszyscy odwiedzający salony Fielmann mogą być pewni gwarancji wysokich standardów higieny –  pracownicy  regularnie dezynfekują dłonie oraz oprawy, a także noszą maski ochronne podczas trwania całej konsultacji. Również wszystkie powierzchnie, produkty i sprzęt, które używane są podczas porady są regularnie dezynfekowane. Dodatkowo wprowadzono możliwość umówienia indywidualnych wizyt online, na które można zapisywać się poprzez stronę: www.fielmann.pl/termin.

Marka Fielmann rozwija swoją działalność na rynku polskim, dlatego też w planach są kolejne otwarcia

W najbliższych miesiącach marka planuje otworzyć butiki w miastach, w których dotychczas nie była obecna, m.in. w centralnej Polsce. Obecnie, poza Wrocławiem, salony firmowe Fielmann w Polsce znajdują się również w Poznaniu, Częstochowie, Toruniu, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Radomiu, Katowicach, Gliwicach, Płocku, Gdyni, Bytomiu, Koszalinie, Chorzowie, Legnicy oraz w Bydgoszczy.

W 2019 roku firma Fielmann sprzedała ponad 130 000 par okularów i wygenerowała roczny obrót w wysokości 13,4 mln EUR. Główną wartością firmy jest jej kadra – w tym momencie w Polsce Fielmann zatrudnia ponad 250 pracowników, wspiera ich rozwój zawodowy, oferując pakiety szkoleń na każdym etapie kariery. Na czas lockdownu Fielmann zagwarantował pracę wszystkim pracownikom na takich samych warunkach jak przed kryzysem.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz