MEDIHEAL – pielęgnacyjny wybór KATOSU!

maseczki

KATOSU, mistrzyni makijażu i TOP-owa influencerka urodowa w Polsce, wie, jak ważna jest pielęgnacja skóry. U podstaw pięknego makijażu leży właśnie idealnie wypielęgnowana, nienagannie wyglądająca skóra. W tym przypadku nie ma miejsca na półśrodki – tu przede wszystkim liczy się skuteczność, innowacyjna technologia oraz najlepsze połączenia składników aktywnych. Dlatego współpraca make up artist z marką pielęgnacyjną nr 1 w Korei, MEDIHEAL, jest nieprzypadkowa.

MEDIHEAL, topowa marka w kategorii kosmetycznych masek w płachcie, inspirowana koreańską pielęgnacją i medycyną estetyczną, kontynuuje współpracę z polską ambasadorką – makijażystką i beauty influencerką, KATOSU.

Wyróżniki marki to skuteczność pielęgnacji, opartej na koreańskich, innowacyjnych maskach w płachcie, bogatych w składniki aktywne. MEDIHEAL stawia na skuteczność, idącą w parze z zaawansowanymi technologiami przyszłości. To właśnie dlatego KATOSU opiera na niej swoją codzienną pielęgnację. „Nie oszukuj się, nawet najlepsza naturalna pielęgnacja nie zadziała z tak szybko i z takim efektem jak połączenie osiągnieć nowoczesnej kosmetologii inspirowanej medycyną estetyczną. Twoja skóra zasługuje na efekt, z którego będziesz zadowolona” – podkreśla ambasadorka marki.

Produkty marki MEDIHEAL stanowią pielęgnacyjną bazę KATOSU

Dzięki temu cieszy się ona piękną cerą. Zajrzyj na profil marki na Instagramie i poznaj bestsellery KATOSU!

W 2021 roku marka MEDIHEAL, kontynuując współpracę z KATOSU, będzie prowadziła również kampanię promocyjną opartą na kanałach digitalowych i influencer marketing.

Marka MEDIHEAL jest opracowywana w innowacyjnym laboratorium R&D, w nowoczesnej fabryce w Korei, która korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych w produkcji masek w płachcie. Unikatowe płachty i formulacje wykorzystywane przez MEDIHEAL to istotny wyróżnik marki na rynku.

MEDIHEAL – kosmetyczne maski w płachcie. Skuteczność koreańskiej kosmetologii – gwarancja doskonałej cery.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz