Kup teraz, wybieraj przez rok. Magnolia Park rozdaje karty

Zakupy w galerii

Na urodziny, na imieniny, na święta – są prezenty na każdą okazję. Takie, które spodobają się każdemu, bo dają wiele możliwości. Od dziś do soboty wręcza je Magnolia Park.

Warto już dziś pomyśleć o prezentach gwiazdkowych lub na inną, dowolną okazję

Trafiony to taki, który daje obdarowanej osobie duże możliwości wyboru. Ogromną zaletą jest dziś także długi czas realizacji – na przykład przez rok. Te cechy spełnia karta podarunkowa. Zwykle jest do kupienia, ale teraz można ją zdobyć w inny sposób w Magnolia Park. – W trwającej akcji czekają karty do wykorzystania przez cały rok, dlatego zapraszam do skorzystania z okazji zrobienia zakupów właśnie teraz, z bonusem w postaci karty. Można zyskać dodatkowy rabat, a także skorzystać z aktualnych promocji w sklepach – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektorka Magnolia Park.

Żeby zdobyć kartę podarunkową, wystarczy w dniach od 5 do 7 listopada zrobić zakupy w dowolnym sklepie w Magnolia Park na kwotę 300 zł (można łączyć maksymalnie dwa paragony). W czwartek i piątek zakupy można robić we wszystkich sklepach w Magnolia Park, zaś w sobotę w akcji biorą udział paragony z otwartych sklepów m.in. hipermarketu Carrefour, Castoramy, drogerii i innych. Lista będzie dostępna na www.magnoliapark.pl.

Doładowane kwotą 50 zł karty podarunkowe będą do odbioru przy stoisku promocyjnym ustawionym w okolicach sklepu Empik i Super-Pharm. Karty będzie można odbierać w godzinach od 10.00 do 20.00. W sobotę również za paragony z czwartku i piątku. – Ta elegancka i uniwersalna forma podarunku na każdą okazję spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. To znakomity pomysł na prezent z długim terminem ważności – twierdzi Joanna Sawośko-Duda.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz