Kubki termiczne z grawerem – praktyczny upominek firmowy na jesień!

promowanie firmy

Jesień to czas, gdy częściej sięgamy po gorące napoje. Aromatyczna kawa i herbata szybko rozgrzewa oraz poprawia humor. Aby mieć ją zawsze przy sobie, warto wykorzystać kubek termiczny, który na długi czas podtrzyma jej temperaturę. Właśnie dlatego jesienią tak popularne gadżety reklamowe to właśnie kubki termiczne z grawerem!

Kubek termiczny – dlaczego warto wybrać taki gadżet firmowy?

Przedsiębiorstwa mają obecnie do dyspozycji różne rodzaje gadżetów firmowych, dlatego bardzo często pojawia się pytanie – co kupić? Szczególnym powodzeniem cieszą się gadżety praktyczne, ponieważ wtedy używane są one najczęściej.

Do tej kategorii zaliczane są również kubki termiczne z grawerem – https://oznakowane.com/oferta/do-zywnosci-i-napojow/kubki-termiczne które są popularne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, ponieważ właśnie wtedy stosowane są one najczęściej. Ze względu na podwójne ścianki kubek termiczny pozwala na dłuższe zachowanie ciepła umieszczonych w nich napojów.

Kubki termiczne mogą być też poddawane procesom personalizacji, czyli mogą być znakowane. Najczęściej stosuje się wtedy metodę grawerunku, która pozwala na uzyskanie trwałego, dobrze widocznego znaku, na przykład logo firmy. Także kubki termiczne z grawerem mogą być uzupełnione o napisy czy grafiki według oczekiwań klienta.

Rodzaje kubków termicznych – co oferują firmy?

Firmy sprzedające kubki termiczne z grawerem mogą obecnie zaprezentować swoim klientom wiele takich produktów. Na jakie modele warto zwrócić szczególną uwagę?

  • Standardowe kubki termiczne – mają postać podłużnego kubka bez ucha. Z góry znajduje się szczelna pokrywka.

  • Kubki termiczne z uchem – dzięki temu są one bardzo wygodne w noszeniu, a także podczas picia napojów.

  • Kubki termiczne do samochodu – można je podgrzewać, dlatego doskonale nadają się w długie podróże.

  • Kubki termiczne z termometrem – mierzą temperaturę znajdującego się wewnątrz napoju i prezentują ją na wyświetlaczu.

  • Kubki termiczne bambusowe – wykończone są za pomocą drewna bambusowego, dlatego mają naturalny i efektowny wygląd.

To tylko wybrane kubki termiczne z grawerem dostępne w sprzedaży, ponieważ producenci prezentują też wiele innych modeli. Warto sprawdzić je w katalogach, które obecnie dostępne są również w internecie.

Jak zamówić kubek z grawerem?

Aby złożyć zamówienie na kubki termiczne z grawerem dla firmy, trzeba przede wszystkim wybrać sprawdzonego dostawcę, a także przygotować projekt graficzny, który ma być umieszczony na kubku.

Obecnie zamówienia na różne kubki termiczne z grawerem mogą być też łatwo składane przez internet, co powoduje, że to bardzo wygodna opcja. Dzięki temu można bez problemów zamówić wybrane kubki ze znakowaniem, a produkty będą dostarczone bezpośrednio na adres.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz