Klorane z chininą i organiczną szarotką na ratunek włosom wypadającym

kosmetyki do wlosow

Okresowe wypadanie włosów? Poznaj moc dwóch wyciągów roślinnych nowej linii z Chininą i ORGANICZNĄ Szarotką od Klorane.

Natura rusza z pomocą! Od lat 60-tych XX wieku botanicy, agronomowie i farmaceuci Klorane nieustannie badają naturę i jej skomplikowane mechanizmy, aby opracowywać innowacyjne, roślinne składniki aktywne i czerpać z nich obfite korzyści jednocześnie szanując ich ekosystem. Jednym z najnowszych osiągnięć jest odkrycie zalet nowego gatunku chininowca Cinchona Succirubra, który reguluje cykl życia włosa i wzmacnia ich zakotwiczenie w skórze głowy oraz szarotki alpejskiej o wysokiej zawartości składników aktywnych.  W trosce o zasoby naturalne, marka Klorane pozyskuje szarotkę z upraw ekologicznych, odbywających się w Szwajcarii na wysokości ponad 1000 metrów, w zbliżonych do naturalnych warunków dla tej rośliny.

Poznaj 4 nowości Klorane, których korzystne działanie udowodniono w badaniach!

KLORANE SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW z Chininą i ORGANICZNĄ Szarotką. Wzmocnienie – włosy przerzedzone, wypadające

Szampon o wysokiej tolerancji przywraca włosom siłę i witalność oraz pomaga stymulować ich wzrost. Zawiera ekstrakt z chininy, znanej ze swoich właściwości wzmacniających, witaminy z grupy B oraz kofeinę, aby pobudzić wzrost włosa. Dodatkowo, formuła wzbogacona jest w ekstrakt z ORGANICZNEJ Szarotki, kwiatu rosnącego w Alpach, znanego z wytrzymałości nawet przy najbardziej ekstremalnych warunkach. Szampon zawiera 80% składników pochodzenia naturalnego. Bez składników pochodzenia zwierzęcego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Butelka pochodzi z recyklingu i nadaje się do recyklingu. Cena: 33 zł /200 ml , 52 zł /400 ml

KLORANE SERUM PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW z Chininą i ORGANICZNĄ Szarotką. Dla wszystkich typów wypadania włosów, dla kobiet i mężczyzn.

Wysoce skuteczny koncentrat działa na skórę głowy, aby przywrócić włosom siłę i witalność, dzięki kompleksowi składników aktywnych: Chinina – Kofeina, aby wzmocnić zakotwiczenie włosów w skórze głowy i spowolnić ich wypadanie; ORGANICZNA Szarotka, aby wspomagać regulację cykli włosa i aktywować wzrost włosów; Witaminy z grupy B – Mangan, aby w połączeniu z masażem wspomagać mikrokrążenie skóry głowy;

Jedna = 3 miesiące stosowania.

Rezultaty:

· +3000 włosów* przy jedynie 12 zastosowaniach**

·  Po 1 miesiącu wypadanie włosów jest zredukowane**

·  W ciągu 3 miesięcy, włosy są gęstsze i bardziej sprężyste***

Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. Bez składników pochodzenia zwierzęcego. 0% Silikonów /Olejów mineralnych. Cena: 105 zł /100 ml

* +3124 istniejących włosów w fazie wzrostu.

** Średnie wyniki fototrychogramu na grupie 45 osób z reakcyjnym wypadaniem włosów, 3 aplikacje tygodniowo przez 1 miesiąc.

*** Test użytkowania konsumenckiego na grupie 66 osób przez 3 miesiące.

KLORANE ODŻYWKA z Chininą i ORGANICZNĄ Szarotką

Wzmocnienie – włosy przerzedzone, wypadające. Odżywka rozplątuje włosy bez ich obciążania, jednocześnie wzmacniając włókno włosa od nasady aż po same końce, dzięki zawartości chininy, Organicznej szarotki, witaminy B oraz kofeiny i składników kondycjonujących. Włosy są mocniejsze i piękniejsze. Dzień po dniu stają się bardziej sprężyste oraz mniej łamliwe na skutek szczotkowania. Zawiera 89% składników pochodzenia naturalnego. Tuba pochodzi w 50% z recyklingu. Nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego. Cena: 45 zł /200 ml  Dodatkowym elementem kuracji są kapsułki odżywiające włosy od wewnątrz.

KLORANE KERATINcaps suplement diety, siła i witalność, włosy i paznokcie. SUPLEMENT DIETY zawiera składniki istotne dla wzrostu zdrowych włosów, skóry i paznokci:

• Keratyna: białko naturalnie występujące we włosach,

• Witamina B6: pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny (aminokwas zawierający siarkę),

• Biotyna (Witamina B8), Cynk i Selen: pomagają zachować zdrowe włosy,

• Witamina E: pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym,

• Niacyna (Witamina B3): pomaga zachować zdrową skórę, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia.

Zawiera wyciąg z chininowca Cinchona pubescens. Cena: 60 zł /30 kapsułek

Klorane Istota botaniki

Zawartość składników naturalnych w szamponach to około 80%, a w produktach pielęgnacyjnych od 95 do 98%. Obecnie niemal 100% receptur Klorane jest wegańskich. Wykorzystane zostały delikatne środki powierzchniowo czynne. W większości formuł  brak zawartości siarczanów, dla jeszcze lepszej tolerancji. Bez składników kontrowersyjnych: marka zrezygnowała z ponad 100 składników. Jeszcze więcej roślin ORGANICZNYCH i jeszcze lepiej udowodniona skuteczność  ekstraktów to powód, dla którego Klorane jest marką wybieraną przez osoby troszczące się o zdrowie i przyrodę.

Ekologiczne podejście – seria z Chininą i ORGANICZNĄ Szarotką KLORANE. Kora chininowca jest zbierana ręcznie. Odbywa się to przy suchej pogodzie w miesiącach od lipca do listopada. Aby zachować roślinę i nie przyczyniać się do wylesiania, zbierana jest tylko kora. W przeszłości niektórzy hodowcy ścinali całe drzewa, usuwali korę i wykorzystywali drewno, aby się ogrzać, przyczyniając się w ten sposób do wylesiania.

Części nadziemne Szarotki Alpiejskiej, hodowanej na specjalnych plantacjach w Szwajcarii, są zbierane ręcznie między drugim a czwartym rokiem upraw, kiedy szarotka kwitnie. Roślina jest następnie suszona przez lokalnych rolników, a utworzony łańcuch dostaw jest certyfikowany przez Ecocert zgodnie ze standardem Fair For Life.

Od ponad 50 lat KLORANE dba o Ciebie, troszcząc się o przyrodę

Jesteśmy marką odpowiedzialną ekologicznie. Zobowiązujemy się do: uprawy roślin w poszanowaniu natury, ochrony zasobów naturalnych, promowania dobroczynnych właściwości natury poprzez produkty pochodzenia botanicznego, oraz dzielenia się wiedzą, dzięki naszej Fundacji Botanicznej Klorane. Kosmetyki Klorane dostępne w aptekach.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz