Kancelarie notarialne – jakie usługi oferują przedsiębiorcom?

Kancelarie notarialne mimo, że najczęściej kojarzone z nieruchomościami i sporządzaniem aktów notarialnych to jednak oferują także wiele innych usług. Przede wszystkim wiele kancelarii notarialnych specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych i proponuje różnego rodzaju rozwiązania dla przedsiębiorców, którym zależy na skorzystaniu z profesjonalnej pomocy prawnej. Dzięki wybraniu najlepszych kancelarii jak najbardziej mają taką możliwość i mogą z powodzeniem współpracować z doświadczonym ekspertem z obszaru prawa, który będzie w stanie udzielić fachowej pomocy w bardzo wielu kwestiach. Sama oferta usług notarialnych dla firm jest bardzo szeroka.

Pomoc w sporządzeniu umowy spółki

Kancelarie notarialne w Krakowie to przede wszystkim profesjonalna pomoc przy sporządzaniu umowy spółki. Renomowany notariusz jest w stanie udzielić wsparcia przy opracowywaniu umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnej, akcyjnej, komandytowej, partnerskiej lub komandytowo-akcyjnej. Kancelaria udzieli profesjonalnego wsparcia na każdym etapie sporządzania umowy, a także doradzi, co w takowej powinno się znaleźć, aby zabezpieczała interesy wszystkich partnerów. Dobrze sporządzona umowa gwarantuje już na samym początku dobry start i brak wystąpienia poważniejszych problemów w przyszłości. Notariusz jest także w stanie w razie konieczności wprowadzać zmiany w sporządzonej umowie spółki i dostosować ją do konkretnych realiów prowadzenia przedsiębiorstwa.

Pełna obsługa procesów w firmie

Notariusz potrzebny jest nie tylko w momencie startu spółki, ale również w trakcie jej działania na rynku. Jest w stanie sporządzić akt notarialny w Krakowie w przypadku nabycia nieruchomości, dokumentować sprzedaż udziałów, sporządzić protokół z walnego zgromadzenia udziałowców, przygotować umowę sprzedaży firmy oraz zrealizować wiele innych zadań. Przedsiębiorcy, którym zależy na profesjonalnej obsłudze prawnej prowadzonych firm powinni jak najbardziej zainteresować się współpracą z doświadczonymi kancelariami.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz