Dni Lifestyle w Super-Pharm

dni lifestyle

Już 27 sierpnia rusza kolejna edycja zakupowego szaleństwa w drogeriach Super-Pharm – Dni LifeStyle! Przez 6 dni, do 1 września 2021 roku, ulubione kosmetyki, perfumy oraz produkty z kategorii make-up można kupić w wyjątkowych cenach. Wśród przecenionych produktów nie zabrakło dermokosmetyków i bestsellerów z zielonych półek – naturalnych oraz ekologicznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Wybrane z nich dostępne są z 50% rabatem!

Dni LifeStyle w drogeriach Super-Pharm to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w ulubione kosmetyki i znaleźć produkty, dzięki którym można zadbać o cerę, skórę i włosy tak, jak tego potrzebują. Wielbicieli dermokosmetyków z pewnością ucieszy fakt, że w dniach w dniach 27-29.09 50-procentowym rabatem objęte będą produkty marek Bioderma, SVR oraz Iwostin, a kosmetyki La Roche-Posay w tych dniach  będą dostępne o 40% taniej! Promocja dotyczy także ukochanych przez Klientki bestsellerów – w dniach 30.08-01.09 dermoprodukty Sesderma będzie można kupić w ofercie 1+1 za grosz, a cała marka Vichy dostępna będzie z 40-procentowym rabatem.

W kategoriach eko, natural oraz vegan również czekają wyjątkowe rabaty

W dniach 27-29.09 kosmetyki do pielęgnacji i oczyszczania ciała marek takich jak Uzdrovisco czy Eco Denta będą dostępne o 50% taniej, natomiast cała marka Tołpa –30%. W kolejnych dniach (30.08-01.09) za połowę ceny będzie można kupić produkty Miya, Good Mood, Vis Plantis, Yumi oraz Only Bio. W trakcie Dni Lifestyle dodatkowe rabaty obejmują także marki takie jak Yope, Hagi, Cztery Szpaki, Nature Box, a także NaturalMe.

Dla miłośników subtelnych i unikatowych zapachów sieć Super-Pharm przygotowała specjalną ofertę: z kartą LifeStyle wszystkie perfumy dostępne są w promocyjnej cenie – nawet o 60% taniej! Wśród nich m.in. Lancome, Calvin Klein, Hugo Boss, Giorgio Armani oraz Versace.

Kosmetyki, które obejmuje promocja w Super-Pharm są oznaczone specjalną etykietą. Aby móc skorzystać z promocji trzeba należeć do Klubu LifeStyle, a następnie podczas zakupów w drogerii stacjonarnej okazać aktywną kartę LifeStyle lub podać dane przypisane do konta LifeStyle umożliwiające identyfikację. Osoby, które nie mają karty LifeStyle mogą ją założyć  w dowolnej drogerii, na stronie www.superpharm.pl oraz korzystając z aplikacji Super-Pharm dostępnej na telefonach z systemem Android lub IOS.

Szeroka oferta produktów dostępnych w Super-Pharm pozwala na stworzenie zestawów kosmetyków idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdej Klientki. W specjalnie oznakowanych zielonych strefach wydzielonych w drogeriach stacjonarnych znajduje się selekcja ponad 500 starannie dobranych produktów od 26 marek z kategorii takich jak bio, natural, eco czy vegan. W wyborze produktów z kategrii dermo z chęcią pomogą wykwalifikowane dermokonsultantki, które odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji, oraz pomogą w doborze odpowiednich produktów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji na www.superpharm.pl.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz