16-29 maja przy zakupie dwóch kosmetyków NOTE w Rossmann – lusterko gratis!

kosmetyki note

Wiosenne zmiany w kosmetyczce, prezent na Dzień Matki, a może po prostu czas, aby poeksperymentować z wizerunkiem i skusić się na nowe kolory? Każdy powód jest dobry, zwłaszcza gdy kuszą promocje  – teraz aż – 35% na część oferty NOTE Cosmetique.

Dodatkowo przy zakupie 2 dowolnych kosmetyków NOTE w drogerii Rossmann otrzymasz eleganckie, składane lusterko, które przyda się w każdej damskiej torebce. Promocja trwa od 16 do 29 maja.

Daj się zaskoczyć przez matowe pomadki, potrójny efekt wydłużenia, pogrubienia i podkręcenia maskary i nową jakość fluidów – świetne, mocno napigmentowane i trwałe formuły, łatwość aplikacji i pielęgnacyjne składniki. Pamiętajmy, że malujemy się dla siebie! Zadbane czujemy się pewniej i możemy przenosić góry. Życie od razu nabiera barw, gdy dodasz sobie nieco koloru. Spread Beauty – szerz piękno. Bo piękno, to nie tylko to, co mamy dla siebie, ale również to, czym chcemy się dzielić z innymi.

NOTE Cosmétique to produkty

– przystępne cenowo

– trwałe i mocno napigmentowane produkty odpowiednie dla każdego rodzaju skóry

– bez parabenów

– posiadają Certyfikaty Cruelity Free i Halal

– nietestowane na zwierzętach

– zawierają cenne składniki pielęgnujące

NOTE Cosmetique to obecna w ponad 70 krajach na całym świecie marka wysokiej jakości, silnie napigmentowanych kosmetyków do makijażu o przystępnej cenie. W Polsce kosmetyki marki można znaleźć w sieci Rossmann.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz