Marka OnlyBio.life z najmocniejszym kontem na Tik Toku

pielegnacja wlosow

OnlyBio.life, pierwsza marka kosmetyczna z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, zaledwie rok temu, jako jedna z pierwszych marek kosmetycznych, zadebiutowała na TikToku – najczęściej pobieranej aplikacji na świecie w 2020 roku. Dzisiaj marka OnlyBio.life skupia największe grono obserwujących i posiada najsilniejszy kontent poradników beauty spośród polskich marek kosmetycznych.  

Nasza marka dostrzegła popularność, kreowane trendy oraz silnie budowane społeczności i bardzo szybko wykorzystała tę dynamicznie rozwijającą się platformę. TikTok to nie tylko kreatywne tutoriale i wiralowa muzyka, ale miejsce, gdzie współczesna młodzież poszukuje wiarygodnych treści, relacji i idoli. Aplikacja angażuje nie tylko tych najmłodszych, bo z aplikacji korzysta coraz to więcej osób w wieku 25+ i od kilku miesięcy obserwujemy ich ciągły wzrost. TikTok OnlyBio.life przekroczył 100 tys. obserwujących i wciąż się poszerza. Nasz  największy sukces na platformie TikTok to przeprowadzona kampania #OnlyBalance, która uzyskała ponad 500 mln wyświetleń. W ciągu 7 ostatnich dni nasz kanał odwiedziło 5 550 525 użytkowników, a w ciągu 28 ostatnich dni 13 913 939. Ciągły wzrost zaangażowania odbiorców zauważamy po rosnącej liczbie komentarzy i udostępnień filmików  – mówi Marcin Pawlikowski, prezes zarządu OnlyBio.life

Na kanale OnlyBio.life obserwujący każdego dnia poznają tajniki świadomej i naturalnej pielęgnacji

Informowani są o premierach nowości marki a także znajdują porady jak stosować poszczególne serie kosmetyków, w jaki sposób je łączyć, by uzyskać najlepsze efekty pielęgnacyjne. Jeśli chcecie obserwować dalszy rozwój marki i kolejną porcję materiałów, które OnlyBio przygotowało, wystarczy obserwować profil-  tiktok.com/@onlybio.life

OnlyBio.life to polska firma produkująca naturalne kosmetyki i środki do pielęgnacji domu oparte na innowacyjnym opatentowanym składniku z rzepaku- myjącej biosurfaktynie i nawilżającym lewanie. Pierwsza marka kosmetyczna z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Filozofia marki to 3 x 100%, która nieustannie określa kierunek działań. Jej założeniem jest tworzenie produktów w 100% naturalnych, zapakowanych w 100% ekologiczne opakowania oraz produkowanych w 100% nowoczesnej, zielonej fabryce.

Kosmetyki i środki czystości są naturalne, w 100% bezpieczne, produkowane w ekologicznej fabryce, przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Biodegradowalne oraz w 100% wegańskie, co potwierdza certyfikat Vegan Society. Naturalne i ekologiczne pochodzenie, poświadcza certyfikat EcoCert. Kosmetyki hipoalergiczne otrzymały certyfikat Astma-Allergy Denmark, co oznacza, że wszystkie składniki są przebadane i nie zawierają żadnych alergenów. Dlatego też produkty marki OnlyBio.life są w 100% przyjazne skórze i przebadane dermatologicznie. Doskonale ją pielęgnują, nie uczulają, przeznaczone są do skóry wrażliwej jak i alergicznej. Są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne i to nawet dla najmłodszych domowników czy też zwierząt.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz