Wiosna na obcasach

obcasy

Wysokie obcasy nigdy nie wychodzą z mody! A jeżeli będą to na dodatek wygodne wysokie obcasy w najmodniejszych kolorach sezonu, to już na pewno wzbudzą zainteresowanie każdej fashionistki.

Wszelkie odcienie modnego niebieskiego, kremowego i beżowego, a także kolor roku – radiant orchid – znajdziemy w najnowszej kolekcji wiosennej WOW2014 marki MYS. Tradycyjnie już wszystkie modele są ręcznie szyte i wyposażone w specjalną skórzaną wkładkę, która dopasowując się do kształtu naszej stopy zapewnia wygodę raczej rzadko spotykaną w przypadku tak wysokich obcasów.

Warto przypomnieć również o systemie MYS Link, przyczepie, który ułatwia montowanie wymiennych dodatków do butów, a tym samym ich personalizację. Dzięki temu możemy cały dzień przechodzić w butach – rano do pracy zakładając model „czysty”, pozbawionych ozdóbek, a na wieczornej gali lśnić diamentowymi lub koronkowymi zawieszkami.

Oprócz modnych odcieni w kolekcji zwraca uwagę seksownie czerwony model MYS Eve

 Co ciekawe, model ten zaprojektowała go Ewelina Rydzyńska, znana stylistka gwiazd. Wiosna, to także premiera czerwonej szpilki Eve oraz początek współpracy marki z kolejną celebrytką. Swoje modele zaprojektowały już bowiem m.in. Justyna Steczkowska i Paulina Holtz. Warto również dodać, iż MYS-y z sukcesem prezentowane były między innymi na wybiegach i targach mody w Nowym Jorku, Madrycie, Dusseldorfie i w Warszawie.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz