Wegańskie pędzle od IUNO Cosmetics

Pedzle do makijazu

Pędzle są podstawą idealnego makijażu. Pozwalają na szybkie i precyzyjne rozprowadzanie kosmetyków. Dzięki syntetycznemu włosiu produkty lekko się nakłada, a make-up wygląda perfekcyjnie przez cały dzień. IUNO Cosmetics stworzyło pędzle odpowiednie zarówno do wykonywania samodzielnej jak i profesjonalnej stylizacji, dla świadomych konsumentów, którzy chcą żyć w duchu eco friendly.

Polska marka kosmetyków kolorowych IUNO Cosmetics prezentuje wegańskie pędzle do twarzy. Wykonane zostały z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii imitującej włosie sobola i kozy. Syntetyczne i niesamowicie miękkie włosie pozwala nałożyć każdy rodzaj kosmetyku. Pędzle równomiernie rozprowadzają produkty, nie pozostawiając smug i plam.

Wegański pędzel 01 przeznaczony do aplikacji pudru zapewnia naturalny efekt wykończenia makijażu

Pędzel 02 do konturowania suchymi produktami, idealnie sprawdzi się do nakładania bronzera oraz różu. Włosie pędzla jest miękkie i delikatne, a dokładną aplikację produktów sypkich gwarantuje jego skośny kształt. Zaokrąglony pędzel 03 przeznaczony jest do nakładania rozświetlacza oraz produktów wymagających precyzyjnej aplikacji. Świetnie nadaje się również do pudrowania wybranych partii twarzy. Pędzel 04 przeznaczony do modelowania konturu twarzy idealnie nadaje się do nakładania różu oraz do aplikacji pudru sypkiego jak i pudru w kamieniu. Pędzel 05 przeznaczony jest do aplikacji oraz rozcierania cieni.

Pozwala na równomierne nakładanie produktu oraz budowanie intensywności koloru. Idealnie przycięte i płasko uformowane włosie umożliwia precyzyjne wykonywanie makijażu oka. Krótko przycięte i spłaszczone włosie pędzla nr 06 umożliwia precyzyjne nakładanie cieni na powiekę oraz rozcieranie ich. Pędzel nr 07 idealnie sprawdzi się przy blendowaniu. Pędzel 08 jest odpowiedni do rozcierania cieni na dolnej powiece, w kącikach oraz do przydymienia kreski. Płaski i mały pędzel nr 09 idealnie sprawdzi się do precyzyjnego wykończenia makijażu oka. Świetny do podkreślenia dolnej powieki oraz wewnętrznego i zewnętrznego kącika oka. Włosie jest bardzo przyjemne w dotyku a niewielki kształt zapewnia znakomitą precyzję. Płaski, skośnie ścięty pędzel nr 10 idealnie sprawdzi się do modelowania kształtu brwi. Sztywne włosie ułatwia również precyzyjne namalowanie kreski kremowym eyelinerem. Pędzel 11 przeznaczony jest do malowania ust. Kształt pędzla pozwala na dokładną aplikację błyszczyków i pomadek.

Marka stawia na wysokiej jakości, wegańskie składniki, które nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Ponadto produkty IUNO nie są testowane na zwierzętach. Pędzle wegańskie, a więc z włosia syntetycznego są nie tylko pędzlami przyjaznymi zwierzętom, ale także pędzlami antybakteryjnymi ze względu na swoja budowę. Włosie syntetyczne specjalnie preparowane dla pędzli IUNO Cosmetics nie pochłania nadmiernych ilości kosmetyku i nie pozwala na rozwój drobnoustrojów. Natomiast włos naturalny posiada łuski i porowatą strukturę budowy włosa, co sprzyja zbieraniu się tam resztek makijażu i może powodować rozwój bakterii zarówno przy przechowywaniu ich w łazience lub w kosmetyczce.

Pędzle są dostępne w sprzedaży internetowej na www.iunocosmetics.com lub w showroomie na ul. Zgoda 13 w Warszawie od 29 do 79 zł.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz