Trendy w modzie damskiej wiosna-lato 2021

trendy w modzie

Wiele wskazuje na to, że na trendy w modzie damskiej w sezonie 2021 nie będą mogły narzekać ani miłośniczki nieśmiertelnej klasyki ani też amatorki zabawy konwencją. Projektanci stawiają na obie te wersje dając naprawdę duże pole manewru w tworzeniu stylizacji eleganckich oraz casualowych. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby tradycja przenikała się z zaskakującymi rozwiązaniami. Co więc będzie modne w nadchodzącym sezonie? Podpowiadamy.

Trendy wiosna-lato 2021 – ubrania z dziurami wciąż na topie

Od wielu sezonów ubrania z postrzępionymi dziurami wiodą prym i niewiele wskazuje na to, aby miało się to zmienić. To świetny sposób na to, aby pokazać część ciała w dość nieoczywisty sposób, ale także po to, żeby nadać stylizacji nieco luźnego tonu, a innym razem rockowego pazura. Projektanci nie boją się zabawy konwencją i proponują rozcięcia nawet na plecach. Przyzwyczaili nas raczej do dziur na kolanach czy udach, ale nikt nie powiedział, że nie można iść o krok dalej. Co więcej, w niektórych kolekcjach pojawiają się nawet wycięte koła na rękawach ozdobione biżuterią. Moda lubi nieoczywistość, co doskonale pokazuje nadchodzący sezon.

Modne ubrania damskie wiosna-lato 2021 – srebro i romantyczny róż

Nachodząca wiosna może upłynąć pod znakiem słodkiego i niezwykle kobiecego owianego nutą romantyzmu odcienia baby pink. Można z powodzeniem postawić na niego zarówno w wersji total look, jak i zestawiać go z kontrastującą czernią czy też równie romantyczną bielą. A może z rockową ramoneską, żeby nadać stylizacji nieco drapieżności? Nie można także przejść obojętnie obok metalicznych tkanin z których uszyte są zarówno wieczorowe suknie, jak i garnitury czy też spodnie i t-shirty. Ich blask jest nie tylko oryginalny, ale także szalenie plastyczny. Z powodzeniem można go zestawiać z różnej maści dodatkami tworząc przysłowiowy efekt WOW.

Zobacz także: https://dziennikinfo.pl/modne-buty-damskie-na-wiosne-lato-2021-jakie-modele-sa-na-topie/

Moda damska wiosna-lato 2021 – doceń moc klasycznej bieli

Mówią, że klasyka zawsze się obroni i nigdy nie wyjdzie z trendów i rzeczywiście tak jest. W tym sezonie wraca z podwójną siłą w postaci różnych odcieni bieli. Różne wariacje na jej temat odnajdziemy w romantycznych sukienkach, jak i tych z eleganckim zacięciem. Nie brakuje ich także w spodniach, bluzkach czy marynarkach. Słowem – powiedzenie i wtedy wchodzi ona, cała na biało ma w tym sezonie bardzo mocne odzwierciedlenie.

Hity sezonu w modzie damskiej wiosna-lato 2021 – podkreślona talia i szerokie nogawki

Talia to atrybut kobiecości i podkreślanie jej będzie w tym sezonie bardzo na topie. Można to zrobić wybierając odpowiednie modele spodni, bluzek lub spódnic, albo stawiając na wysoko zapięty pasek. Równie mocno w trendach osadziły się również spodnie z szerokimi nogawkami, które przeżywają swój renesans popularności przywodząc na myśl szalone lata 70.

Najważniejsza jest jakość ubrań

Spoglądanie na trendy jest oczywiście wpisane w bycie z modą za pan brat, ale najważniejsze jest stawianie na jakość. Gdzie jej szukać? Najlepiej w dobrych sklepach. Te znajdziemy m.in. w największej galerii handlowej w Warszawie. Złote Tarasy, bo o niej mowa mieszczą się w ścisłym sercu miasta i skupiają pod swoim dachem sklepy zarówno sieciówki, jak i sklepy znanych projektantów. To królestwo mody w którym każda jej miłośniczka znajdzie coś dla siebie. Ponadto to centrum handlowe proponuje też zakupy ze stylistą, co na pewno ułatwi podjęcie decyzji.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz