Trendy 2019/2020

Trendy w kosmetyce

Modny makijaż to przede wszystkim blask i wyrazistość. Warto postawić na mocno podkreślone oczy i ciemne usta, zgodnie z trendami na sezon jesień/zima 2019/2020. Najmodniejsze są odcienie czerni, grafitu i zmysłowego brązu – efekt ma być nieprzesadzony, elegancki, niczym z czerwonego dywanu.

Jeśli chcesz mieć odważny i modny makijaż, postaw na glossy skin. To jeden z najgorętszych trendów w tym sezonie, opiera się na świetlistej cerze mocno podkreślonej rozświetlaczem. Pamiętaj, że w przypadku przyciągającej uwagę szminki musisz dodatkowo zadbać o nieskazitelny uśmiech. Na wybielanie jest trochę za późno, dlatego przed wykonaniem make-upu użyj pasty Rapid White Anti Color!

Fryzura

Fryzura powinna pasować nie tylko do sukni, ale także do nas samych. Nie można o tym zapominać, wybierając imprezową stylizację – tylko to pozwoli nam wyglądać naturalnie i czuć się komfortowo. Włosy długie i półdługie doskonale będą wyglądać rozpuszczone, lekko podkręcone, delikatnie uniesione u nasady. Wyrazistości i objętości doda im farbowanie sombre, z rozjaśnionymi końcami. Z krótkich włosów też można wyczarować bardziej „wyjściową” fryzurę. Wystarczy lekko unieść je u nasady, a potem zmierzwić odrobiną żelu do stylizacji. Najważniejsze by tegoroczne fryzury były naturalne, pozbawione brokatu i nadmiernej ilości lakieru.

Outfit

Sukienka powinna łączyć w sobie elegancję z nutą ekstrawagancji. Szaleństwo, radość i entuzjazm –  te emocje towarzyszą nam w karnawale. Powinny być widoczne w naszym stroju, szczególnie jeśli świętujemy to wydarzenie w takich miejscach jak klub czy sala bankietowa. Jeśli szykujesz się na tzw. domówkę, sukienka też jest dobrym rozwiązaniem, ale ustal wcześniej z pozostałymi uczestnikami imprezy dress code. Cekiny –  jak najbardziej, ale nie wtedy, gdy planujecie jedynie grać w planszówki i oglądać w telewizji relacje z koncertów.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz