Świąteczne porządki czas start!

Wielkanoc nie tylko przywołuje na myśl odrodzenie i wiosenne przebudzenie, ale również wiąże się z gruntownymi porządkami. To doskonały moment na wprowadzenie wiosennej świeżości do domu i przygotowanie do świąt wielkanocnych. Jak to osiągnąć? Wietrzymy mieszkania, myjemy okna, robimy porządki w szafach, a także wprowadzamy nienaganną czystość do kuchennych szafek i łazienki. Sprzątanie warto zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem i zaangażować w nie wszystkich członków rodziny. To pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu, rodzinnych napięć czy zmęczenia w świąteczne dni.

Świąteczne porządki wielkanocne mogą być łatwe i przyjemne! Jeśli mamy już harmonogram działania i podział zadań, warto sięgnąć po dodatkowe wsparcie w postaci odpowiedniego zestawu środków do sprzątania. Warto wybrać produkty skuteczne, naturalne i bezpieczne dla środowiska, takie jak produkty marki OnlyEco. To tak zwana naturalna chemia domowa, choć sekret środków czystości OnlyEco tkwi w naturalnej surfaktynie. To przełomowy składnik czyszczący otrzymany w laboratoriach marki, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100x bardziej delikatna i 4x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące. Natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne – wykazuje działanie antybakteryjne, a także jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i właściwie zabezpiecza. Formuła produktów oparta jest w 99% na naturalnych składnikach takich jak olejki ze skórki cytryny, ekstrakt z grejpfruta oraz gliceryny.

W portfolio marki znajdują się produkty, które są niezbędne zarówno podczas codziennych porządków, lecz także skutecznie ułatwią wielkanocne „wielkie sprzątanie”

Płyn do mycia szyb i luster (19,99 zł) – pozwoli na dokładne wyczyszczenie wszelkich szklanych powierzchni: szyb, luster, wszelkich szklanych płyt kuchennych i dekoracyjnych, płytek ceramicznych. To niezbędny środek podczas przedświątecznego mycia okien, które także może zapewnić nam dodatkową formę pożytecznej aktywności. Sprawdzi się także idealnie w łazience czy kuchni.

porzadki

Aktywna piana max trudne zabrudzenia (16,99 zł) – to produkt do zadań specjalnych, niezawodny podczas gruntownego sprzątania. Dzięki skoncentrowanej formule do usuwania tłuszczu i uporczywych plam ze wszystkich powierzchni idealnie sprawdzi się przy większych kuchennych porządkach. Służy do czyszczenia płyt i rusztów kuchennych, patelni i piekarników, okapów, grilla, a także szyb kominkowych. Przydatna także do usuwania trudnych plam z tłuszczu, makijażu, żywicy, pozostałości kleju, śladów po długopisach i mazakach.

porzadki

Płyn do mycia podłóg (13,99 zł) – jest nie tylko skuteczny, ale również wydajny. Można stosować go do czyszczenia drewnianych, paneli, kafelków, marmuru i podłóg wykonanych z tworzyw sztucznych. Szybko wysycha i nie pozostawia po sobie smug. Otwieramy okna, czyścimy podłogi, a potem cieszymy się świąteczną atmosferą w idealnie czystym mieszkaniem.

porzadki

Szybkie i przyjemne porządki na Wielkanoc? Tylko z OnlyEco – naturalnie!

Produkty OnlyEco są bez: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz