Nadchodzi Czarny Weekend w Galerii Katowickiej

Czarny weekend

Już w najbliższy weekend sklepy na świecie i w Polsce przeżyją prawdziwy szturm zakupowiczów: w piątek rozpocznie się Black Friday, coroczne święto miłośników zakupów i przecen. Tradycyjnie już Galeria Katowicka zaprosi mieszkańców regionu do świętowania Black Friday po swojemu. 29 – 30 listopada odbędzie się tu śląska odmiana wydarzenia, czyli Czorny Weekend, a Katowicka przez dwa dni stanie się prawdziwą ,,kopalnią’’ przecen i charakterystycznych, niezapomnianych atrakcji.

Również w tym roku, wzorem lat poprzednich, Katowicka udowodni, że globalne święto, jakim jest Black Friday, można z powodzeniem połączyć z lokalnością – i świetnie się bawić!

Zabier bajtlik na Czorny Weekend!

Czorny Weekend w Katowickiej to przede wszystkim specjalne akcje, upominki, zniżki i promocje, dostępne właśnie w dniach 29-30.11. Najemcy zadbali o to, by były one maksymalnie korzystne, zarówno jeśli chodzi o modę, wyposażenie domu, biżuterię, produkty urodowe, usługi czy posiłki. Niektóre propozycje sięgają aż do 90% upustu!

Gnej po rabaty i nagrody!

Dodatkowo, w piątek i w sobotę, za zakupy w Katowickiej będzie można odebrać wyjątkowe upominki. Jednym z nich będzie stylowy porcelanowy kubek z limitowanej kolekcji, z grafiką w kolorze złotym, nawiązującą do śląskich symboli i regionu, zaprojektowany specjalnie na tę akcję. Drugim – pyszny krepel, wzmacniający nadwątlone podczas sklepowych „łowów” siły. Obydwa, oczywiście, czorne jak Czorny Weekend. Te upominki będę wręczane za zakupy na kwotę od 200 zł, a odbierać je będzie można na specjalnym stoisku, zlokalizowanym na poziomie 0, w godzinach 12:00 – 18:00.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz