Bezpieczne zakupy we Wrocław Fashion Outlet

zakupy w galerii

–  Długo czekaliśmy na moment, w którym ponownie będziemy mogli otworzyć centrum dla naszych klientów. Dziś otwarcie zapowiedziało 56 sklepów. Ich lista jest aktualizowana na bieżąco na stronie internetowej centrum. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w pełni stosujemy się do zalecanych przez stosowne organy środków ostrożności i higieny. Naszych gości również prosimy o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. Przy wejściach do centrum i we wszystkich toaletach dostępny jest płyn do dezynfekcji. – Zdecydowaliśmy o zwiększeniu częstotliwości sprzątania i dezynfekcji – ze szczególnym uwzględnieniem toalet, uchwytów i klamek. Nasz system klimatyzacyjny ma nie tylko wymienione  filtry, ale także będzie w nim tłoczone wyłącznie świeże powietrze z zewnątrz. Z myślą o osobach, które znajdą się w potrzebie zakupienia maseczki, przed wejściem głównym do centrum zainstalowaliśmy specjalny automat, w którym, poza maseczkami, można nabyć również żel do dezynfekcji, rękawiczki nitrylowe i wodę. Tego rodzaju produkty w swojej ofercie mają także sklepy znajdujące się na terenie outletu. Uruchomiliśmy bezkolizyjną organizację wejścia i wyjścia z centrum. Przed wejściem prosimy klientów o dezynfekcję rąk i skorzystanie z rękawiczek udostępnionych przez naszych najemców. Podczas zakupów zachęcamy do korzystania z płatności kartą, czy smartfonem, a także  korzystania z naszego programu lojalnościowej za pośrednictwem aplikacji mobilnej – wyjaśnia Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet.

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Zgodnie z nowymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa na terenie centrum zostanie ograniczona liczba klientów – w myśl zasady 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. Informacja o indywidualnej dopuszczalnej liczbie gości zostanie oznaczona przy wejściu do każdego sklepu. Podczas zakupów o bezpieczeństwo klientów dbać będą pracownicy ochrony, do których zadań należy m.in. skrupulatny monitoring liczby osób na terenie obiektu. Podczas zakupów zalecane jest przestrzeganie zasad sanitarnych:

  • Utrzymywanie odległości społecznej 2 metrów, nie dotyczy to rodzin robiących wspólnie zakupy (w centrum przypominać o tym będą specjalne oznaczenia podłogowe);
  • Zasłanianie ust i nosa na terenie centrum i parkingu;
  • Noszenie rękawiczek jednorazowych w sklepach;
  • Powstrzymanie się od spożywania posiłków;
  • Niekorzystanie ze stref odpoczynku (zdecydowaną większość mebli usunięto z pasażu).

W przypadku podejrzenia objawów COVID-19 zalecane jest przełożenie planowanej wizyty w centrum i pozostanie w domu. Zdrowie jest dzisiaj najważniejsze.

W restauracjach i kawiarniach kupowanie żywności jest możliwe wyłącznie na wynos i w ramach dostaw

Aktualnie klienci outletu mogą skorzystać z oferty restauracji Od Kuchni i McDrive przygotowującej posiłki w opcji na wynos. Szczegółowych informacji, m.in. na temat statusu otwarcia danego sklepu czy restauracji, z zachowaniem zasady społecznego dystansu, udziela Punkt Informacyjny Wrocław Fashion Outlet. Pytania można zadawać osobiście, ale także telefonicznie lub za pośrednictwem Facebooka.

Wrocław Fashion Outlet zaprasza na zakupy od poniedziałku do soboty w tymczasowych godzinach pracy – od 10:00 do 19:00. Informacje na temat otwartych sklepów, jak również szczegółowe zasady związane z bezpiecznymi zakupami dostępne są na stronie https://wroclawfashionoutlet.com/aktualnosci-i-trendy/otwarcie-4-maja

Polecane artykuły

Dodaj komentarz